…tyto stránky průběžně vznikají, tato www adresa není ještě nikde zveřejněna, pokud se sem kdokoli dostane a nahlédne, tak je to prostě tak jak je psáno a dáno 🙂 (kk)…

Kdo jsme…

… především jsme lidé, kteří mají rádi sex, drogy  a  rock and roll 🙂 🙂 🙂 a k tomu neodmyslitelně patří i motorky. Každý z nás jednu či více vlastní  a jezdí. Někdo celý život, někdo poslední roky, někdo se po letech k tomu vrátil , ale prostě – jezdí se.

A Jak to bylo…

… no, jak jsme se tak potkávali, diskutovali a občas různě společně vyjeli, slovo dalo slovo a pár z nás se domluvilo, že společně vyjede  na  „těžce masňácký“  výlet.

A jelo se do Chorvatska na ostrov Pag.  Jelo se na čtyři dni cca 950km tam a 950km zpět.

A bylo to.

První kdo společně vyjeli, byli:

„Slim“, „JPV“, „ JPV Hanka“,   „Vojtí“,   „Ludánek-Kopačka“  Kopalů a „Ivuška“ a „Kapelníček“.

Bylo léto roku 2009.

Tak se vlastně dala dohromady základní  parta lidí okolo motorek, kteří nejsou a ani nechtějí být v žádném oficiálním MC klubu. Ani toto není žádný klub, je to opravdu jen společenství „jezdců“,  kteří si každý sám o sobě jezdí naprosto svobodně a kam chce nebo se domluví výlet a jede se…  zase jen kdo chce… 🙂

Časem vznikl i název  a nášivka  –  svobodní jezdci, a protože většina z nás byla z Milína, tak proto

                                                          Free Riders of Milín (2009).

Toto společenství nemá žádné oficiální vedení a nášivku lze získat za určitých, daných podmínek. Základna  je v restauraci  „U Přemysla“ , stůl u kterého je i nástěnka a jsou určené časy setkání.

Základní čas  schůzek je:

  • neděle od 20 hod do… (dokud nás hospodský nevyhodí)
  • potom středa od 20 hod do …
  • a někdy úterý a pátek….  Možné  je i pondělí, čtvrtek a sobota….
  • Prostě Free Riders = free times… 🙂

Protože tato „elektronická nástěnka“ vzniká, budou  zpětně, postupem času  doplněny i dřívější jízdy a akce formou fotoreportáží,  i videí….

Únor 2015, únor 2018(kk)